Arhiva 2018

Владимир Батез примио представнике Заједничког већа општина (ЗВО) из Вуковара

IMG 0974 naslovnaУ петак 9. фебруара 2018. године Покрајински секретар за спорт и омладину Владимир Батез примио је делегацију Заједничког већа општина (ЗВО) из Вуковара, институцију српске заједице на истоку Хрватске.
Делегацију Заједничког већа општина Вуковар предводио је председник Срђан Еремић из Борова. Поред господина Батеза пријему су присуствовали и помоћник покрајинског секретара Игор Шиман и виши саветник Бранимир Шовљански.

У току данашњег састанка разговарало се о могућим видовима сарадње између Покрајинског секретаријата за спорт и омладину и Заједничког већа општина Вуковар.