Arhiva 2018

Проглашени најбољи спортисти Општине Житиште

naslovna zitisteУ петак 2. марта 2018. године заменик Покрајинског секретара за спорт и омладину Љубомир Станисављев присуствовао је проглашењу најбољих спортиста општине Житиште за 2017. годину.
Господин Станисављев је имао посебну част да испред Покрајинског секретара за спорт и омладину присуствује овој свечаној манифестацији коју организује Спортски савез Житишта и да уручи признања најуспешнијим младим такмичарима.

Заменику покрајинског секретара је овом приликом уручена плакета и захвалница за допринос развоја спорта у општини Житиште.
Манифестацији су присуствовали и председник Спортског савеза Војводине Слободан Бошкан, директор Покрајинског завода за спорт и медицину спорта др Данијел Жупић као и многи други.