Arhiva 2018

Владимир Батез посетио општину Житиште

33112165 10216567541125729 4287122173161635840 naslovnaУ уторак 22. маја 2018. године Покрајински секретар за спорт и омладину Владимир Батез посетио је општину Житиште. Господина Батеза угостио је председник општине Житиште Митар Вучуревић. Радном састанку присуствовали су покрајинска посланица Светлана Маја Бабић, генерална секретарка Спортског савеза општине Житиште Смиљка Јакшић са сарадницима, директорка ОШ "Свети Сава" Житиште Снежана Мајкић.

Покрајински секретар за спорт и омладину је након радног састанка обишао фудбалски терен ОФК "Бегеј" Житиште, фискултурну салу ОШ "Свети Сава" где је средствима Секретаријата урађена санација свлачионица и санитарног чвора а потом терене за мале спортове и салу у Банатском Карађорђеву.

На радном састанку су још једном потврђени изузетна сарадња Секретаријата, Спортског савеза и општине Житиште и заједнички интереси а то су равој и популаризација пре свега школског спорта у АП Војводини.