Arhiva 2018

Владимир Батез присуствовао отварању спортске хале у Сивцу

batez sivac naslovnaМинистар омладине и спорта Републике Србије Вања Удовичић је заједно са покрајинским секретаром за спорт и омладину  Владимиром Батезом, данас посетио општину Кула поводом више важних активности из области развоја спортске инфраструктуре и услова за бављење спортом на свим нивоима које се остварују у њој.

Господин Батез је присуствовао свечаном отварању спортске хале у Сивцу и овом приликом господин Удовичић је доделио вредну спортску опрему представницима РК „Сивац“. Реализацијом све већег броја пројеката овог типа потврђује се важност развоја спортске инфрастуктуре и инвестирања у систем спорта широм Србије за остварење бољег, здравог живота и даљег напретка целог друштва у свим областима.