Arhiva vesti 2016

Talenti 2016

logo sio png
Obaveštavamo Vas da će u sredu, 21. decembra 2016. godine sa početkom u 15 časova u Svečanom holu Pokrajinske vlade (Bulevar Mihajla Pupina 16, Novi Sad) biti upriličena tradicionalna dodela novčanih nagrada najboljim učenicima i njihovim mentorima na teritoriji AP Vojvodine „Talenti 2016“.
Pokrajinska vlada i Pokrajinski sekretarijat za sport i omladinu u kontinuitetu od 1996. godine dodeljuju nagradu najuspešnijim učenicima i njihovim mentorima u oblasti nauke, tehnike, umetnosti i sporta, a ove godine biće nagrađeno 65 učenika i 74 mentora. Specijalnu nagradu za izuzetne uspehe u više oblasti ove godine dobiće 8 učenika.