Arhiva vesti 2017

Vladimir Batez prisustvovao proglašenju najboljih sportista Pančeva

Dana 25. januara 2017. godine Pokrajinski sekretar za sport i omladinu Vladimir Batez prisustvovao je svečanom proglašenju najboljih sportista, klubova i sportskih radnika Pančeva za 2016. godinu.
Tradicionalna manifestacija „Izbor najboljih sportista Pančeva“ održana je u svečanoj sali Centra za kulturu. Pored gospodina Bateza, svečanosti su prisustvovali gradonačelnik Pančeva Saša Pavlov, predsednik Sportskog saveza Srbije Aleksandar Šoštar i predsednik Saveza za Školski sport Srbije Željko Tanasković.

Najbolji sportisti grada ovom prilikom, bili su bogatiji još jednim sportskim priznanjem koje je imalo poseban značaj zbog veličine imena visokih zvanica u svetu sporta koje su im ukazale poštovanje. Njihovoj podršci u predhodnoj godini, kao i godinama pre toga, na nivou republike, pokrajine i u oblasti školskog sporta, gradske i sportske vlasti Pančeva izrazile su veliku zahvalnost.
Žiri Sportskog saveza je i ovoga puta ima težak zadatak, a to je da izabere nabolje u 2016.godini. Titulu najboljih sportista grada Pančeva poneli su naši učesnici olimpijskih igara, ČABA SILAĐI plivač PK „Tamiš“ i ANjA CREVAR plivačica PK „Dinamo“. U konkurenciji najboljeg kluba prema oceni žirija pobedio je RUKOMETNI KLUB „DINAMO“. Za najboljeg trenera proglašen je BOJAN JOVIČIĆ, trener KK „Tamiš“.