Arhiva vesti 2017

Vladimir Batez posetio Suboticu povodom izgradnje atletske staze

Dana 9. februara 2017. godine pokrajinski sekretar za sport i omladinu Vladimir Batez posetio je grad Suboticu. Gospodina Bateza su svečano primili gradonačelnik Subotice Bogdan Laban i član gradskog veća zadužen za sport i omladinu Nemanja Simović.
Povodom izgradnje nove atletske staze u Subotici dana je upriličena konferencija za novinare. Konferenciji su takođe prisustvovali generalni sekretar Atletskog saveza Srbije Slobodan Branković kao i predsednik Atletskog kluba Spartak Slobodana Vojinović.
Na radnom sastanku je izvršena i primopredaja projekta za izgradnju atletske staze u Subotici.