Arhiva vesti 2017

Dragan Milić prisustvovao izboru sportiste Beočina za 2016. godinu

U organizaciji Sportskog saveza opštine Beočin, pod pokroviteljstvom SO Beočin, najveća tradicionalna sportska manifestacija u Beočinu Izbor sportiste po 16-ti put organizovana je 24.februara 2017. godine u Domu kulture, Centra za kulturu, sport i turizam u Beočinu. Velika sala Doma kulture bila je premala da primi sve zainteresovane za ovu najveću sportsku manifestaciju u Beočinu.

Sportska porodica Beočina, koju čini preko 20 klubova, brojni sugrađani, legende jugoslovenskog i srpskog sporta, predstavnici lokalne samouprave i okruga, zajednica iz Beočina, predstavnici Sportskog saveza Srbije i Vojvodine, Pokrajinskog sekretarijata za sport i omladinu, kao i predstavnici kompanija su nakon himne „Bože pravde“ i pozdravnog govora predsednika Sportskog saveza opštine Beočin Milenka Milinkovića velikim aplauzom pozdravili otvaranje ove manifestacije.

Ispred Pokrajinskog sekretarijata za sport i omladinu svečanoj manifestaciji prisustvovao je Dragan Milić, pomoćnik pokrajinskog sekretara za sport i omladinu.

Kako i dolikuje ovakvoj sportskoj manifestaciji, u dodeli nagrada lično je učestovao predsednik opštine Beočin Mitar Milinković, istaknuti sportista i olimpijac. Nagrade su dodeljivali načelnik Južno Bačkog okruga Milan Novaković, direktor EPS Distribucije Bojan Atlagić, Dragan Milić pomoćnik pokrajinskog sekretara za sport i omladinu, Mladen Stojšin, generalni sekretar Sportskog saveza Vojvodine i drugi.

Veliku čast su imali dobitnici, da im nagrade uruče proslavljena imena naših sportova, poput legendarnih Dr. Daneta Korice, Dr. Slavka Obadova, Dušana Dačića, Tadije Kačara, Zorana Pančića i Jovana Pejčića.