Vladimir Batez Pokrajinski sekretar za sport i omladinu posetio Opštinu Novi Bečej

Pokrajinski sekretarza sport i omladinu Vladimir Batez bio je u sredu 22. marta u radnoj poseti opštini Novi Bečej. On je najpre u zgradi Opštinske uprave obavio sastanak sa predstavnicima lokalne vlasti, a zatim je obišao Sportsko-rekreativni centar „Jedinstvo“ gde su ga dočekali predstavnici novobečejskih sportskih klubova.Pokrajinski sekretar je obišao i prostor gde je nekad bila stara, a gde bi trebalo da bude izgrađane nova kuglana. Glavni predmet razgovora pokrajinskog sekretara i predstavnika opštine Novi Bečej bili su sport i omladina u novobečejskoj opštini.

Pokrajinski sekretar za sport i omladinu Vladimir Batez posetio Opštinu Odžaci

Pokrajinski sekretar za sport i omladinu Vladimir Batez danas je posetio opštinu Odžaci. Batez je u zgradi opštine razgovarao sa predstavnicima lokalne samouprave, a zatim je obišao fudbalske stadione u Deronjama, Srpskom Miletiću i Ratkovu. Cilj posete pokrajinskog sekretara bilo je upoznavanje sa stanjem sportske infrastrukture u opštini Odžaci, sagledavanje funkcionisanja sporta na teritoriji opštine i problema sportskih klubova. Jedna od tema razgovora bila je i dosadašnja saradnja opštine Odžaci sa Pokrajinskim sekretarijatom za sport i omladinu.

Zamenik Pokrajinskog sekretara prisustvovao manifestaciji “Talking kites around the world” u Zrenjaninu

U osnovnoj školi „Žarko Zrenjanin“ iz Zrenjanina dana 21.03.2017. godine održana je manifestacija puštanja zmajeva sa porukama mira i želja “Talking Kites Around the World”. Manifestaciji su prisustvovali ambasador Poljske u Srbiji Tomaš Njegođiš, zamenica ambasadora Izraela u Srbiji Dženi Sedov, gradonačelnik Zrenjanina Čedomir Janjić, kao i zamenik pokrajinskog sekretara za sport i omladinu Ljubomir Stanisavljev.

Vladimir Batez u Inđiji o sportskoj infrastrukturi

Vladimir Batez, pokrajinski sekretar za sport i omladinu, posetio je danas opštinu Inđija kako bi se upoznao sa stanjem sportske infrastrukture. Kao jedan od najvećih problema predsednik opštine Vladimir Gak istakao je nedovršenu sportsku dvoranu koja se gradi od 2008. godine. Takođe, Gak je rekao da će se budžet za sport u narednim godinama značajno uvećati.