Ljubomir Stanisavljev prisustvovao svečanom proglašenju najboljih sportista u Zrenjaninu

U četvrtak 09. februara 2017. godine Ljubomir Stanisavljev, zamenik Pokrajinskog sekretara za sport i omladinu, prisustvovao je svečanom proglašenju najboljih sportista u Zrenjaninu za 2016. godinu. Na tradicionalnoj svečanosti u Gradskoj kući su,11. put, dodeljene godišnje nagrade Sportskog saveza grada Zrenjanina.

Svake godine ta sportska asocijacija nagrađuje najbolje sportiste, sportske ekipe, sportske stručnjake-trenere, sportske radnike, stručnjake u sportu, sportske sudije, sponzore-donatore i propagandiste na teritoriji Grada Zrenjanina i dodeljuje posebna priznanja za ostvarene rezultate i doprinos afirmaciji sporta. Na konkurs za Godišnju nagradu Sportskog saveza za 2016. godinu stiglo je ukupno 69 predloga, a Upravni odbor Saveza izabrao je dobitnike u 11 kategorija, ukupno njih 26.

Današnjoj svečanosti prisustvovali su, pored Stanisavljeva, i gradonačelnik Zrenjanina Čedomir Janjić, Dane Korica, savetnik predsednika Sportskog saveza Srbije, Dejan Tomašević, generalni sekretar Košarkaškog saveza Srbije, Mladen Stojšin, generalni sekretar Sportskog saveza Vojvodine, Darko Karan, predsednik Košarkaškog saveza Vojvodine, kao i čelnici lokalne samouprave u Zrenjaninu.

Podelite vest

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn