Владимир Батез посетио Бачку Тополу

DSC 7731 naslovnaПокрајински секретар за спорт и омладину Владимир Батез посетио је данас општину Бачка Топола и обишао све значајне школске спортске објекте у општини. Господина Батеза је најпре примио председник општине Габор Кишлиндер са својим сарадницима. Састанку је такође присуствовао и Немања Симовић, члан градског већа за спорт и омладину града Суботице.

Владимир Батез прусуствовао свечаности на Летенци

DSC 7731 naslovnaУ омладинском насељу "Летенка", јуче је уприличена свечаност поводом добијања грађевинске дозволе за 1. и 2. фазу изградње објекта Центра за развој спорта и образовање омладине Војводине на Летенки, на којој су се окупили сви учесници који су досадашњим радом и залагањем допринели остваривању овог значајног корака у реализацији пројекта. Покрајински секретар за спорт и омладину Владимир Батез информисао је присутне о досадашњим предузетим активностима, као и о ономе што нас очекује у наредном периоду.

Владимир Батез у оквиру делегације покрајинске владе посетио општину Тител

DSC 7731 naslovnaПокрајински секретар за спорт и омладину Владимир Батез у оквиру делегације покрајинске владе посетио је данас општину Тител. Делегација покрајиснке владе обишла је обновљени рукометни терен у Тителу и почетак радова на изградњи канализационе мреже у Шајкашу. Обнова рукометног терена у Тителу коштала је пет милиона динара, а средства у једнаким износима од по два и по милиона динара обезбедили су Покрајински секретаријат за спорт и омладину и општина Тител.

Владимир Батез присуствовао 4. седници Организационог комитета Европског карате шампионатa

DSC 7731 naslovnaПокрајински секретар за спорт и омладину Владимир Батез присуствовао је данас 4. седници Организационог комитета Европског карате шампионатa који ће бити одржан у Новом Саду, од 9.до 13.маја. На седници којом је председвао председник ОК ЕШ Вања Удовичић усвојен је извештај o досадашњим и предстојећим активностима организације шампионата. Карате федерација Србије саопштила је да припреме за 53. ЕШ теку по планираним активностима, и да ћемо спремно дочекати најбоље европске и светске карате шампионе, и угостити их на најбољи начин.