Vladimir Batez i Slobodan Boškan posetili opštinu Ada

U četvrtak 6. jula 2017. godine pokrajinski sekretar za sport i omladinu Vladimir Batez i predsednik Sportskog saveza Vojvodine Slobodan Boškan posetili su opštinu Ada.

Ispred opštine Ada, uvažene goste je primio predsedni opštine Zoltan Bilicki sa svojim saradnicima. Na radnom sastanku je prisustvovao i načelnik Severnobanatskog upravnog okruga Nikola Lukač.

Tokom razgovora u kabinetu predsednika bilo je reči o stanju sporta u AP Vojvodini i eventualnim zajedničkim ulaganjima u sportsku infrastrukturu resornog Sekretarijata i opštine Ada.Posle sastanka gospodin Batez i gospodin Boškan posetili su kancelariju Sportskog saveza opštine Ada, a nakon toga, u pratnji domaćina, obišli značajnije sportske objekte u opštini Ada.