Владимир Батез свечано отворио међународну бициклистичку трку „Petrovaradin Fortress MTB CUP“

Petrovaradin Batez

У недељу 1. јула 2018. године Покрајински секретар за спорт и омладину Владимир Батез свечано је отворио међународну бициклистичку трку „Petrovaradin Fortress MTB CUP“ која је успешно организована на петроварадинској тврђави.

Господин Батез честитао је организаторима на успешно организованој трци и рекао да ће Покрајина наставити да подржава ту спортску манифестацију.

Члан Градског већа за спорт и омладину Огњен Цвјетићанин такође је присуствоваo почетку прве међународне бициклистичке трке коју je организовао Бициклистички клуб „Нови Сад“ уз подршку Града Новог Сада и Покрајинског секретаријата за спорт и омладину.

Директор трке Немања Вајс се захвало Граду Новом Саду и Покрајинском секретаријату на подршци у организацији трке.

За трку у Новом Сад било је пријављено 108 такмичара из 6 земаља и то из Хрватске, Мађарске, Румуније, Словачке, Босне и Херцеговине и Србије. Поред главне трке, организована је и трка гуралица за децу до пет година која је посебно интересантна за најмлађе.