Владимир Батез потписао предспоразум о партнерству за пројекат Спорт за туризам без граница

Petrovaradin Batez

У понедељак 2. јула 2018. године покрајински секретар за спорт и омладину Владимир Батез и саветник за ИПА пројекте и међународне фондове Марко Адамовић посетили су Град Сомбор.

Разлог посете био je потписивање предуговора о партнерству на пројекту Спорт за туризам без граница – Sport4You.

Водећи партнер и подносилац предлога пројекта и у оквиру Интерег ИПА прекограничног програма Хрватска – Србија је Општина Кнежеви Виногради из Републике Хрватске, а партнери на пројекту су поред Покрајинског секретаријата за спорт и омладину и Установа за физичку културу Спортски центар „Соко“ из Сомбора као и Туристичка организација Барања из Белог Манастира (Република Хрватска).

Испред Покрајинског секретаријата за спорт и омладину предспоразум је потписао покрајински секретар Владимир Батез.