Владимир Батез на додели „Мајске награде“ Спортског савеза Србије

IMG 2064Покрајински секретар за спорт и омладину Владимир Батез присуствовао је данас у згради Народне скупштине, Свечаној седници Скупштине Спортског савеза Србије после које је уследила додела „Мајске награде“ највишег друштвено - спортског признања у Републици Србији. Спортски савез Србије „Мајску награду“ додељује за посебан допринос развоју спорта у Републици Србији, а ове године, награда је традиционално додељена   43. пут.

Награде су додељене: за најбољи територијални спортски савез Спортском савезу општине Пожаревац, за најбољу спортску организацију КК Црвена Звезда, за спортисту у олимпијском спорту ватерполисти Милану Алексићу, за спортисту у неолимпијском спорту куглашици Јасмини Анђелковић, за спортисту са инвалидитетом Дејани Бачко, теквандо, спортском стручњаку Стојану Доброву, спортском функционеру Немањи Марјану, спортском новинару Недељку Иљукићу, а награду за животно дело постхумно су добили Мирко Бутулија и Милош Митић.

Свечаности је поред  делегата и гостију, присуствовао и министар одбране, Александар Вулин.